Idealny kubek na święta

Pierwsze „Last Christmas” puszczone w radiu dla wielu z nas jest jak sygnał do startu – lada chwila Boże Narodzenie, swobodnie można więc zacząć przygotowania i stopniowo wdrażać się w świąteczny klimat. Mikołaje, renifery i choinki pojawiają się wszędzie – produkty zyskują specjalne, okolicznościowe opakowania, sklepowe witryny wypełniają się dekoracjami, święta to też jedyny czas w roku, w którym bez wstydu można włożyć na siebie kiczowaty sweter. Niektórzy wręcz nie wyobrażają sobie tego okresu bez specjalnych gadżetów – tym, którzy często piją kawę lub herbatę o nadchodzącym Bożym Narodzeniu przypominać będzie świąteczny kubek.

Lada chwila, niczym pierwsza gwiazdka na grudniowym niebie, świąteczne wzory pojawią się i wśród dostępnych w naszej ofercie motywów. Najwięksi amatorzy Gwiazdki z pewnością nie będą zawiedzeni, jednak Ci, którzy już teraz nie mogą się doczekać, bez przeszkód skorzystać mogą z naszego kreatora. Jego obsługa jest prosta jak ubieranie choinki – wystarczy załadować do edytora wybraną grafikę, określić jej położenie na kubku i wysłać do nas przygotowany projekt. Umieścimy go na naczyniu w formie wysokojakościowego nadruku, odpornego na mycie w zmywarce i pokrytego zabezpieczającą przed ścieraniem warstwą. Kubek może mieć pojemność 330 lub 450 mililitrów – sami zdecydujecie jaka wielkość będzie dla Was odpowiednia.

Zima, a zwłaszcza okres świąteczny, to czas, w którym ogromną popularnością cieszą się różnego rodzaju rozgrzewające napoje. Zapewniamy, że o wiele przyjemniej będzie się nimi raczyć z utrzymanego w bożonarodzeniowym klimacie kubka z samodzielnie zaprojektowanym nadrukiem. Takie naczynie, wzbogacone na przykład o dedykację lub spersonalizowane życzenia będzie również świetnym pomysłem na gwiazdkowy podarunek dla bliskiej osoby.

Mamy nadzieję, że z pomocą naszej oferty świąteczna atmosfera zagości we wszystkich domach i biurach jeszcze na długo przed Bożym Narodzeniem i czas ten będzie spędzony w spokoju i miłości w gronie najbliższych.