Kubek z czarnym nadrukiem

Jak zamówić kubki z nadrukiem?

 

Kubki to szczególne przedmioty codziennego użytku, które towarzyszą większości z nas. Personalizowanie ich poprzez dodawanie oryginalnych nadruków to sprawdzony sposób na wyróżnienie się. Technikę tą wykorzystujemy również w czasie tworzenia niepowtarzalnych upominków, z powodzeniem można również w ten sposób tworzyć gadżety promocyjne i reklamowe. Wiele firm oferujących tego typu usługi dysponuje bazą gotowych wzorów, które można umieszczać na kubkach, my postanowiliśmy pójść o krok dalej.

Dla osób, które chciałyby realizować własne artystyczne wizje lub też mieć pewność, że zamówione naczynia będą w stu procentach zgodne z oczekiwaniami, przygotowaliśmy atrakcyjną możliwość. Dostępny na naszej stronie kreator pozwala na własnoręczne zaprojektowanie własnego, unikalnego nadruku na kubku, który stanie się nieodłącznym towarzyszem podczas posiłków i przerw. Napisy i grafiki dodawać można za pomocą przycisków u góry strony. W przypadku obrazków ważne jest, aby ich wysokość oraz szerokość wynosiła minimum 100 pikseli, a nie przekraczała 1000. Z pomocą dodatkowego panelu, umieszczony na kubku tekst można również dowolnie modyfikować: eksperymentować z rodzajem, kolorem i rozmiarem czcionki, zwiększać odstępy pomiędzy literkami, a także stosować efekty takie jak odwrócenie lub przechylanie tekstu. Cena zadrukowania pojedynczego naczynia wynosi 32 zł dla przy pojemności 330 ml oraz 38 zł dla kubka 450 ml.

Osoby, które nie radzą sobie z obsługą kreatora lub nie są zadowolone z osiągniętych za jego pomocą efektów, mogą również złożyć zamówienie drogą tradycyjną. Wystarczy wejść w zakładkę kontakt i wypełnić zamieszczony tam formularz. Ważne jest, aby do wiadomości załączyć wysokiej jakości grafikę, która ma zostać zamieszczona na kubkach i w treści podać jak największą ilość szczegółów dotyczących zamówienia. Skontaktujemy się ze zleceniodawcą, jeśli potrzebne będą dodatkowe dane, a do realizacji przystąpimy maksymalnie w ciągu trzech dni roboczych od momentu zaksięgowania wpłaty.