Kubek jako świetny pomysł na prezent

Wydawać mogłoby się, że wręczanie bliskim kubków z okazji urodzin, imienin czy innych świąt, to klasyka banału. No cóż… Jeżeli są to zwyczajne (żeby nie powiedzieć nudne) naczynia z uszkami, nie sposób się z tym stwierdzeniem nie zgodzić. Sytuacja zmienia się diametralnie, kiedy znajdziemy kubek z zabawnym nadrukiem, który idealnie pasować będzie do obdarowanej osoby. Nikt nie może już nam zarzucić, że to pójście po najmniejszej linii oporu, wszak spośród wielu możliwych wzorów wybraliśmy ten jeden, doskonały.

Specjalnie dla tych, którzy wciąż nie są przekonani, przedstawiamy więcej dowodów na to, że kubki, niezależnie od okazji, będą idealnym podarunkiem.

1. Prezent powinien przede wszystkim cieszyć

Wiadomo, że każdy ma inne poczucie humoru. Nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że kubek z czarownicą podarowany teściowej wzbudzi w niej pozytywne emocje i automatycznie nie posłuży jako broń. W pozostałych przypadkach o efekt możemy się założyć. Nie ma możliwości, żeby zabawny nadruk nie wywołał uśmiechu na twarzy obdarowywanego.

2. Kubek przyda się każdemu

Jedni wolą upominki od serca, inni stawiają na praktyczność. Kubeczek z nadrukiem idealnie łączy w sobie obie te cechy. Nieważne, czy będziesz z niego pić kawę czy herbatę, robić sobie w nim chińskie zupki, kisiel z paczki czy ciasto w mikrofali. Kubek znajdzie dla siebie miliony zastosowań. Nawet kiedy w szafie stoi już kilka podobnych, to zawsze ten najnowszy jest tym najbardziej ulubionym.

3. Czasem kubek wyraża więcej niż tysiąc słów

Pozytywne wspomnienia i odczucia wiążemy często nie tylko z samymi przedmiotami, ale również z ludźmi, którzy nam je podarowali. Jeżeli kubek, którego używamy codziennie podczas porannej kawki wręczyła nam bliska osoba, siłą rzeczy wspomnimy ją nawet, jeśli jej przy nas nie będzie. Nieprzypadkowo pojawiły się zestawy dla par – komuś mogłoby się to wydawać drobiazgiem, ale w wielu związkach pasujące do siebie naczynia są ważnym elementem cementującym uczucie.