Kubek walentynkowy – wyjątkowy prezent na szczególny dzień

Słynny polski poeta Konstanty Ildefons Gałczyński powiedział kiedyś, że nie wystarczy tylko zakochać się, bo miłość trzeba w końcu wziąć w ręce i przenieść przez całe życie. Trudno nie zgodzić się z tymi mądrymi słowami. Kiedy darzymy kogoś tym szczególnym uczuciem, nie powinniśmy okazywać tego jedynie przy specjalnych okazjach, ale każdego dnia. Właśnie dlatego kubki walentynkowe będą doskonałym pomysłem na prezent z okazji święta zakochanych.

Romantyczna kolacja w restauracji, masaż dla dwojga, biżuteria – takie niespodzianki z pewnością zaskoczą drugą połówkę i na długo zapadną jej w pamięć. Dla wielu osób jednak, o wiele bardziej niż koszt liczy się intencja. Chociaż kubek może wydawać się skromniejszym podarunkiem, w rzeczywistości każdego dnia będzie on obdarowanej osobie przypominać: “nawet, jeśli nie ma mnie teraz obok, to wciąż o Tobie myślę i wciąż Cię kocham”. Dla kogoś o romantycznym usposobieniu taki gest będzie równie wzruszającym prezentem, co bukiet róż lub pluszowy miś. Taki pozornie drobny upominek może być również pierwszym krokiem do dużo poważniejszych deklaracji: wręczam Ci ten kubek po to, żebyś miał/miała swoje własne naczynie do picia, kiedy do mnie przychodzisz. To znak, że nie traktuję Cię jak każdego innego gościa, który przychodzi w odwiedziny.

Popularnością cieszą się również kubki dla par, które posiadają nadruki uzupełniające się nawzajem. Będą one idealną opcją dla tych duetów, które chcą spędzać razem każdą chwilę i najchętniej wszystko robiłyby wspólnie. Pasujące do siebie kubeczki będą kolejnym symbolem siły ich uczucia.

Chyba każdy zgodzi się, że wręczany na Walentynki prezent powinien płynąć prosto z serca. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby nadruk na kubku zaprojektować samodzielnie – umieścić w nim krótkie życzenia, wspólne zdjęcie. Taka własnoręcznie przygotowana dedykacja będzie z pewnością szczera, bardzo osobista i doskonale wpasuje się w klimat święta zakochanych.