Kubek z nadrukiem

W naszym studiu poligraficznym Projekt Kubek wykonujemy kubki z nadrukiem w nowoczesnej technologii sublimacji z powłoką JS Coating, co gwarantuje, że umieszczony obrazek lub napis zachowa swój ładny wygląd na długo. Nasze produkty są odporne na działanie wysokich temperatur, wilgoci oraz mogą być myte w zmywarkach. Na ceramice umieszczamy fotografie, rysunki, dowolne grafiki, logo firmowe czy napisy. Dzięki temu można uzyskać produkt o
naprawdę wyjątkowym, indywidualnym charakterze. Już teraz zaprojektuj kubek z własnym zdjęciem lub obrazkiem i dowiedz się, jak powstaje nasza oryginalna ceramika.

Jak powstają kubki z własnym nadrukiem?

Przed złożeniem zamówienia musisz przekazać nam elementy graficzne do umieszczenia na produkcie. Możesz to zrobić korzystając z interaktywnego projektanta dostępnego na naszej stronie bądź też przesłać nam pliki mailem i skontaktować się z naszymi specjalistami, w celu omówienia szczegółów. Metoda sublimacji jest prosta, szybka i ekonomiczna. Aby nadruk na kubku był trwały i odporny na zmywanie oraz ścieranie, należy wykorzystać ceramikę ze specjalną powłoką polimerową. Na powierzchnię ceramiki nakleja się projekt, a
następnie poddaje się produkt wygrzewaniu w specjalnej prasie, która wywołuje efekt sublimacji, a więc zamiany tuszu w stan gazowy, z pominięciem stanu ciekłego – przez co barwnik wnika w powłokę polimerową i staje się praktycznie niezniszczalny.
Nasi graficy przygotowują projekty nadruków tak, aby kontury były odpowiednio ostre, a kolory nasycone. Niezbędne są do tego specjalne programy komputerowe oraz specjalna drukarka sublimacyjna do drukowania projektów. Ważną zaletą sublimacji jest stosunkowo niski koszt produkcji kubka ze zdjęciem, co umożliwia nam realizację zamówień już od jednej sztuki. Polecamy jednak również zamówienia całych serii – doskonałych na przykład na upominki firmowe lub wyposażenie firmowej kuchni.

Kiedy warto wybrać nasz produkt?

W naszej firmie znajdziecie najwyższej jakości kubki. Nadruk wykonany w technice sublimacji jest trwały i odporny na mycie w zmywarkach. Dlatego taki gadżet doskonale sprawdzi się w roli upominku. Można umieścić na nim zdjęcie bliskiej osoby, specjalną dedykację, fotografię z podróży. Może też być gadżetem promocyjnym! Wystarczy umieścić na nim logo, hasło lub typowo firmowe motywy. Taka ceramika może trafiać w ręce klientów, co z pewnością pozytywnie przełoży się na promocję marki oraz budowanie relacji z jej odbiorcami. W naszej ofercie znajdziecie produkty o standardowej pojemności 330 ml oraz w wersji mega – 450 ml.

Zobacz, jak może wyglądać Twój kubek!