Kubek z własnym nadrukiem

Projekt kubek jest firmą, która powstała specjalnie dla Was, aby spełnić wasze oczekiwania poprzez dostarczenie produktu wysokiej jakości. Przywiązujemy dużą wagę, aby nasze kubki z nadrukiem były jak najlepsze. Dbamy zarówno o estetykę wykonania jak i również o to aby grafika na ceramice była wyrazista i trwała. Jest to dla nas ogromnie ważne ponieważ chcemy, aby w Waszych rękach znalazł się produkt najwyższej jakości.

Przed umieszczeniem grafiki na Twoim naczyniu sprawdzamy czy nie posiada ono żadnych wad fabrycznych, następnie pakujemy gotowy produkt w folię bąbelkową oraz dodatkowo w kartonik, tak aby dotarł do Ciebie w idealnym stanie. Nasze kubki z własnym zdjęciem charakteryzują się tym, że nie straszna im zmywarka, także możesz śmiało cieszyć się przez długi czas ze swojego ulubionego gadżetu do kawy i herbaty nie obawiając się o to, że napis bądź wzór wyblaknie. W chwili obecnej nasza firma oferuje ceramikę z nadrukiem w rozmiarach 330 ml oraz 450 ml.

Mając na uwadze fakt, że chcemy dostarczać wysoką jakość usług, oferowana przez nas ceramika pochodzi od sprawdzonego dostawcy.Zaprojektuj kubek ze zdjęciem lub logo korzystając z naszego interaktywnego projektanta!

Argumenty przemawiające za wyborem produktu firmy Best Sub Poland Sp. z o.o.:

Trwałość
nadruku

Można myć w zmywarkach

Powłoka
JS Coating

Najwyższa
jakość

Zobacz, jak może wyglądać Twój kubek!